Masa, Siła, Suplementy, Wytrzymałość

LevroCrea

Zaawansowany preparat kreatynowy, w którego skład wchodzą 4 różne formy kreatyny

Recommended for:

LevroCrea to zaawansowany preparat kreatynowy, w którego skład wchodzi łącznie 6 gramów związków dostarczających kreatynę w 4 różnych formach chemicznych. Obok standardowego monohydratu kreatyny, preparat został uzupełniony wyjątkowo stabilnymi formami (chlorowodorek, jabłczan i chelat magnezowy), co przekłada się na przyswajalność produktu. Wariacja związków kreatynowych dostarcza do organizmu szereg istotnych związków chemicznych przyłączonych do każdej z form kreatyny oraz przyczynia się do zróżnicowanej kinetyki uwalniania cząsteczki kreatyny. Produkt polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy, szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Kreatyna to jeden z najbardziej znanych suplementów diety wśród sportowców na całym świecie o naukowo udowodnionym działaniu. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystny efekt takiej suplementacji jest obserwowany przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie.

Produkt polecany jest osobom dorosłym wykonującym ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności, a także jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy, szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Nie ulega wątpliwości, że zaawansowana formuła Crea z linii Levrone pozwala na suplementację kreatynową na najwyższym poziomie. Większa różnorodność to zwiększone pole i forma działania tego najbardziej rozpowszechnionego związku suplementacyjnego dla sportowców.

Zwiększ swoje możliwości treningowe i uwolnij swój prawdziwy potencjał! Trenuj z Crea, trenuj z Levronem!

JABŁCZAN TRIKREATYNY
Jabłczan kreatyny jest to związek powstały z połączenia 3 cząsteczek kreatyny z 1 cząsteczką kwasu jabłkowego. W naturalnych warunkach jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą rozpuszczalnością w wodzie niż monohydrat, a także większą stabilnością chemiczną, dzięki czemu jest bardziej odporny na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego. Ponadto obecny w jabłczanie kreatyny kwas jabłkowy w organizmie bierze udział w przemianach kwasów karboksylowych cyklu Krebsa, prowadzącego do wytworzenia ATP, czyli substratu energetycznego dla pracujących mięśni.CHLOROWODOREK KREATYNY
To forma kreatyny stabilizowana chlorowodorkiem. Dzięki takiemu połączeniu naukowcy otrzymali cząsteczkę kreatyny, która jest znacznie lepiej rozpuszczalna w wodzie od monohydratu kreatyny. Dodatkowo chlorowodorek kreatyny charakteryzuje się stabilnością w każdym środowisku: kwaśnym, neutralnym i zasadowym. Stabilna cząsteczka kreatyny nie potrzebuje dodatkowych substancji buforujących, aby przejść przez przewód pokarmowy, gdzie środowisko zmienia się od kwaśnego panującego w żołądku do zasadowego będącego w dwunastnicy. Chlorowodorek kreatyny nie wpływa na wzdęcia, jakie towarzyszą suplementacji np.: monohydratem kreatyny oraz nie wymaga tzw.: fazy ładownia. Wysycenie kreatyną HCl plazmy komórkowej następuje niezwykle szybko z uwagi na jej wysoką biodostępność.MONOHYDRAT KREATYNY
Monohydrat kreatyny, jest jednym z najbardziej znanych suplementów diety wśród sportowców na całym świecie o naukowo udowodnionym działaniu. W warunkach fizjologicznych organizm sam produkuje kreatynę z 3 aminokwasów: argininy, glicyny i metioniny, które dalej przekształca do fosfokreatyny, która z kolei odpowiada za wytwarzanie ATP, najszybciej dostępnego źródła energii dla intensywnie pracujących mięśni.CHELAT MAGNEZOWY KREATYNY
Chelat to cząsteczka kreatyny chelatowana za pomocą jonów magnezu. Kreatyna to stosunkowo niewielka cząsteczka, nie będąca aminokwasem, która w organizmie występuje głównie w mięśniach i bierze tam udział w licznych procesach komórkowych, w tym wykorzystywana jest w syntezie białek mięśniowych. Kreatyna jest chyba najbardziej znanym i rozpowszechnionym suplementem w dziedzinie żywienia sportowców, ale też okazjonalnie ćwiczących amatorów. Swoją „sławę” w latach 90. XX wieku kreatyna zyskała szczególnie jako naturalny sposób na zwiększenie wyników sportowych i budowanie beztłuszczowej masy ciała. Obecnie jest polecana w treningu wydolnościowym przy krótkich, ale intensywnych ćwiczeniach fizycznych, gdzie przy spożyciu 3 g czystej kreatyny dziennie zaobserwowano zwiększenie wydolności organizmu u ćwiczących dorosłych.

 

LevroCrea można polecić w połączeniu z następującymi produktami:

LevroCrea + LevroArmour + LevroPump + LevroRecovery + LevroIsoWhey + LevroSupreme Bar

Połączenie tych wszystkich produktów to kompleksowe rozwiązanie w cyklu budowy siły i masy mięśniowej u sportowców wszystkich dyscyplin sportowych, a szczególnie sportów siłowych oraz siłowo-wytrzymałościowych.

Zmieszać 1 miarkę proszku (6,9 g) z 250 ml wody. Wypić przed treningiem.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt może spowodować wzrost masy ciała. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Porcja: 1 miarka (~6,9 g)

Ilość porcji w opakowaniu: ~35

Zawartość składników aktywnych w: 6,9 g
Jabłczan trikreatyny 2000 mg
  w tym kreatyna 1492 mg
Monohydart kreatyny 2000 mg
   w tym kreatyna 1758 mg
Chelat magnezowy kreatyny 1000 mg
  w tym kreatyna 910 mg
Chlorowodorek kreatyny 1000 mg
   w tym kreatyna 780 mg


Składniki: Jabłczan trikreatyny, monohydart kreatyny, chelat magnezowy kreatyny, chlorowodorek kreatyny, aromaty2,6, aromat1,3,4,5

y, koncentrat soku buraczanego1,2, substancje przeciwzbrylające (E551, E341), barwnik (E160a3,5, E1416, E1324), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K).

Dotyczy tylko smaku: granat1, jabłko-żurawina2, pomarańcza3, jeżyna4, cytryna5, truskawka-limonka6.

Uwagi: Zawiera substancje słodzące.