Masa, Siła, Spalanie, Suplementy, Wytrzymałość

LevroAmino 10 000

Maksymalna ilość skoncentrowanych aminokwasów w najlepszych możliwych proporcjach

Recommended for:

LevroAmino 10 000 to najwyższej jakości preparat aminokwasowy, który dzięki swojemu profilowi jest jedną z najlepiej biodostępnych mieszanek aminokwasowych dostępnych na rynku. Produkt uzupełnia dietę w aminokwasy rozgałęzione, niezbędne aminokwasy egzogenne oraz wybrane aminokwasy endogenne, które zostały dobrane tak, aby spełniały wymagania najciężej trenujących! Zawarte w LevroAmino 10 000 aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA) stanowią wraz z L-glutaminą największy udział procentowy w produkcie, a biorąc pod uwagę, że są to najbardziej powszechne aminokwasy w tkance mięśniowej, stanowią idealne uzupełnienie tych składników w okresach treningowych. Produkt dostarcza aminokwasy niezbędne do budowania tkanki mięśniowej, produkcji białek ustrojowych oraz wielu innych substancji o działaniu fizjologicznym jak dopamina czy tyroksyna.

LevroAmino 10 000 polecany jest osobom aktywnym fizycznie do stosowania w okresie okołotreningowym oraz jako uzupełnienie diety w aminokwasy wszystkim, którzy dbają o zaawansowaną suplementację i o najważniejsze aspekty dietetyczne.

LevroAmino 10 000 to mieszanka opracowana przez samego Kevina Levrone, legenda nie może się mylić!

AMINOKWASY
Aminokwasy endo i egzogenne zawarte w produkcie wraz z glutaminą i BCAA stanowią aminokwasy białkowe, czyli takie, które są niezbędne do syntezy białek ustrojowych.Spożywanie aminokwasów w przeciwieństwie do białek będących produktami złożonymi nie wiąże się z koniecznością trawienia produktu. Po spożyciu aminokwasy mogą być wchłonięte ze światła jelita do krwiobiegu i dalej bezpośrednio dostarczane do pracujących mięśni, co ogranicza czas i wydatek energetyczny organizmu już obciążonego treningiem. Podstawowym przeznaczeniem spożywanych białek i aminokwasów jest ich wykorzystanie w procesach anabolicznych do syntezy białek organizmu zarówno nowych jak i naprawy już istniejących, które uległy uszkodzeniu wskutek intensywnych treningów.

L-GLUTAMINA
L-glutamina jest amidem kwasu glutaminowego i jest niezbędna organizmowi człowieka jako podstawowy składnik białek. Ze względu na to, że glutamina jest syntezowana w organizmach żywych z kwasu glutaminowego, nie jest ona aminokwasem egzogennym i nie musi być obecna w pożywieniu. W warunkach fizjologicznych glutamina odgrywa kluczową rolę w metabolizmie azotu i amoniaku. Toksyczny amoniak powstający w przemianach aminokwasów w różnych tkankach jest asymilowany przez jego reakcję z kwasem glutaminowym, prowadząc do powstania glutaminy. Stanowi ona zatem rodzaj ,,magazynu’’ amoniaku, który jest „odzyskiwany” poprzez przekształcenie tego aminokwasu z powrotem do kwasu glutaminowego. Glutamina ponadto, uczestniczy w syntezie puryn, pirymidyn oraz wielu innych aminokwasów. Może także stanowić substrat do tworzenia glukozy w procesie glukoneogenezy, w wypadku niedostatecznej dostępności innych substancji energetycznych i wówczas pobierana jest wraz z alaniną z tkanki mięśniowej. Jest niezbędna w procesie powstawania glutationu – wewnątrzustrojowego przeciwutleniacza. Glutation – jako naturalny antyoksydant stabilizuje błony organelli komórkowych oraz hamuje uwalnianie enzymów katabolicznych, ułatwia syntezę białka i sprzyja tworzeniu dodatniego bilansu azotowego.

BCAA
BCAA to aminokwasy o rozgałęzionych łańcucha bocznych, w skład których wchodzą L‑leucyna, L‑izoleucyna oraz L‑walina.

L-LEUCYNA
L-leucyna to aminokwas egzogenny, który organizm musi otrzymywać wraz z pożywieniem. Naturalnie występuje w produktach mięsnych, jajach i rybach oraz w pokarmach roślinnych. To jeden z najważniejszych aminokwasów dla organizmu człowieka a szczególnie sportowca. Ma uniwersalne zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych i na każdym poziomie zaawansowania. Stosowanie suplementów zawierających leucynę jest priorytetem potreningowym. Bez odpowiedniej ilości aminokwasów synteza białek mięśniowych nie może mieć miejsca.

L-IZOLEUCYNA
L-izoleucyna to aminokwas egzogenny, izomer leucyny, który musi być dostarczany do organizmu wraz z pożywieniem, ponieważ organizm sam nie potrafi go syntezować. Występuje naturalnie w produktach zawierających białko, między innymi w migdałach, orzechach, mięsie i przetworach mięsnych, jajach oraz nabiale. Jest uniwersalnym aminokwasem okołotreningowym. Izoleucyna może stanowić alternatywne źródło energii przy niewystarczającej dostępności glukozy i/lub kwasów tłuszczowych, np. w czasie intensywnego wysiłku, a bezwzględnie jest niezbędna w procesie syntezy białek. Suplementacja izoleucyną ma na celu zwiększenie puli wolnych aminokwasów w ustroju, co ma zabezpieczać mięśnie przed rozpadem dla potrzeb energetycznych. Jednocześnie jako element strukturalny białek, aminokwas ten może być wykorzystany do syntezy białek de novo, co będzie wpływało na proces regeneracji po treningowej i warunkowało proces naprawy uszkodzonych tkanek.

L-WALINA
L-walina to aminokwas egzogenny, który bierze udział w syntezie białek mięśniowych, a także w procesie wytwarzania energii. Walina jest wykorzystywana przez organizm na potrzeby energetyczne zwłaszcza w okresie silnego stresu np. w czasie znacznego obciążenia wysiłkiem fizycznym. Dostarczanie dodatkowej ilości aminokwasu z zewnątrz zwiększa pulę wolnej waliny w ustroju co w założeniu ma ochronić mięśnie przed rozpadem dla potrzeb energetycznych i jednocześnie wspomóc późniejszą regenerację mięśni z wykorzystaniem dostarczanych z zewnątrz aminokwasów. 

LevroAmino 10 000  można polecić w połączeniu z następującymi produktami:

LevroAmino 10 000 + LevroArmour + LevroTest + LevroCrea + LevroPump + LevroIsoWhey + Levro Shield

Połączenie tych wszystkich produktów to kompleksowe rozwiązanie w cyklu budowy siły i masy mięśniową u sportowców wszystkich dyscyplin sportowych a szczególnie sportów siłowych oraz siłowo – wytrzymałościowych.

Pobierz

Spożywać 10 tabletek dziennie, popijając dużą ilością wody.

Uwagi: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Porcja: 10 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Wartość odżywcza w

10 tabletkach

100 g

Wartość energetyczna

191 kJ / 45 kcal

1404 kJ / 332 kcal

Tłuszcz

0,5 g

3,5 g

  w tym kwasy tłuszczowe nasycone

0,3 g

2,0 g

Węglowodany

0,1 g

1,0 g

  w tym cukry

0,1 g

0,9 g

Białko

10 g

74 g

Sól

0,2 g

1,6 g

 

TYPOWY PROFIL AMINOKWASOWY W DZIENNEJ PORCJI PRODUKTU

Aminokwas

10 tabletek

L-leucyna

680 mg

L-izoleucyna

365 mg

L-walina

435 mg

Suma BCAA

1480 mg

Kwas L-asparaginowy

835 mg

Kwas L-glutaminowy

1465 mg

L-seryna

415 mg

Glicyna

1270 mg

L-histydyna

140 mg

L-arginina

545 mg

L-treonina

475 mg

L-alanina

740 mg

Prolina

950 mg

L-tyrozyna

205 mg

L-metionina

200 mg

Cystyna

245 mg

L-fenyloalanina

275 mg

L-lizyna

665 mg

L-tryptofan

15 mg

L-ornityna

10 mg


Składniki
: Premix białkowy [hydrolizowane peptydy wołowe, koncentrat białka serwatkowego (z mleka), hydrolizowany koncentrat białka serwatkowego Optipep® (z mleka), zhydrolizowana kazeina PeptoPro® (z mleka), izolat białka serwatkowego Isolac® (z mleka)], substancje wypełniające (E341, E460), substancje przeciwzbrylające (E470b, E551).

Uwagi: Zawiera składniki z: mleka.