Masa, Siła, Spalanie, Suplementy, Wytrzymałość

LevroBCAA

Tabletki uzupełniające dietę w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA)

Recommended for:
W skład LevroBCAA wchodzą 3 najbardziej istotne, z punktu widzenia sportowca, aminokwasy: leucyna, izoleucyna i walina w proporcjach 4:1:1.

Z danych naukowych wynika, że aminokwasy rozgałęzione pozwalają na szybką regenerację mięśni po treningu, wspomagają ich budowę oraz chronią przed rozpadem w okresie redukcji masy ciała[1]. Dodatkowo należy zaznaczyć, że wysokie stężenie leucyny wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu nerwowego i niweluje odczuwalne zmęczenie poprzez zwiększenie stosunku BCAA do tryptofanu[2,3].

Produkt LevroBCAA jest polecany dla wszystkich sportowców, w szczególności dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i wytrzymałościowych.

Czego możesz się spodziewać po LevroBCAA? Stosunkowo dwa razy więcej leucyny niż w innych preparatach i najczystszych surowców.

LevroBCAA to wybór Kevina Levrone! Zaufaj legendzie.

[1] Yoshiharu Shimomura et al., Exercise promotes BCAA catabolism: effects of BCAA Supplementation on skeletal muscle during exercise, the Journal of nutrition 2004
[2] Eva Blomstrand, A Role for Branched-Chain Amino Acids in Reducing Central Fatigue. 2006 American Society for Nutrition
[3] H. Tanaka et al., Changes in Plasma Tryptophan/Branched Chain Amino Acid Ratio in Responses to Training Volume Variation, Int. J Sports Med 1997; 18(4): 270-275

BCAA
BCAA to aminokwasy o rozgałęzionych łańcucha bocznych, w skład których wchodzą L‑leucyna, L‑izoleucyna oraz L‑walina.

L-LEUCYNA
L-leucyna to aminokwas egzogenny, który organizm musi otrzymywać wraz z pożywieniem. Naturalnie występuje w produktach mięsnych, jajach i rybach oraz w pokarmach roślinnych. To jeden z najważniejszych aminokwasów dla organizmu człowieka a szczególnie sportowca. Ma uniwersalne zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych i na każdym poziomie zaawansowania. Stosowanie suplementów zawierających leucynę jest priorytetem potreningowym. Bez odpowiedniej ilości aminokwasów synteza białek mięśniowych nie może mieć miejsca.

L-IZOLEUCYNA
L-izoleucyna to aminokwas egzogenny, izomer leucyny, który musi być dostarczany do organizmu wraz z pożywieniem, ponieważ organizm sam nie potrafi go syntezować. Występuje naturalnie w produktach zawierających białko, między innymi w migdałach, orzechach, mięsie i przetworach mięsnych, jajach oraz nabiale. Jest uniwersalnym aminokwasem okołotreningowym. Izoleucyna może stanowić alternatywne źródło energii przy niewystarczającej dostępności glukozy i/lub kwasów tłuszczowych, np. w czasie intensywnego wysiłku, a bezwzględnie jest niezbędna w procesie syntezy białek. Suplementacja izoleucyną ma na celu zwiększenie puli wolnych aminokwasów w ustroju co ma zabezpieczać mięśnie przed rozpadem dla potrzeb energetycznych. Jednocześnie jako element strukturalny białek, aminokwas ten może być wykorzystany do syntezy białek de novo, co będzie wpływało na proces regeneracji po treningowej i warunkowało proces naprawy uszkodzonych tkanek.

L-WALINA
L-walina to aminokwas egzogenny, który bierze udział w syntezie białek mięśniowych, a także w procesie wytwarzania energii. Walina jest wykorzystywana przez organizm na potrzeby energetyczne zwłaszcza w okresie silnego stresu np. w czasie znacznego obciążenia wysiłkiem fizycznym. Dostarczanie dodatkowej ilości aminokwasu z zewnątrz zwiększa pulę wolnej waliny w ustroju co w założeniu ma ochronić mięśnie przed rozpadem dla potrzeb energetycznych i jednocześnie wspomóc późniejszą regenerację mięśni z wykorzystaniem dostarczanych z zewnątrz aminokwasów. 

LevroBCAA 4:1:1 można polecić w połączeniu z następującymi produktami:

LevroBCAA + LevroArmour + LevroCrea + LevroPump + LevroWheySupreme + LevroHiPro

Połączenie tych wszystkich produktów to kompleksowe rozwiązanie w cyklu budowy siły i masy mięśniowej u sportowców wszystkich dyscyplin sportowych, a szczególnie sportów siłowych oraz siłowo-wytrzymałościowych.

Pobierz

p>1 porcję (2 tabletki) spożywać 3 razy dziennie (rano, 30 minut przed treningiem i po treningu), popijając dużą ilością wody.

Uwagi: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Porcja: 2 tabletki

Ilość porcji w opakowaniu: 150

Zawartość składników aktywnych w:

2 tabletkach

6 tabletkach

BCAA suma, w tym:

2100 mg

6300 mg

L-leucyna

1400 mg

4200 mg

L-izoleucyna

350 mg

1050 mg

L-walina

350 mg

1050 mg


Składniki: L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, substancja wiążąca E341, substancje przeciwzbrylające (E470b, E551).