Suplementy

OMEGA 3

Produkt zawierający kwasy tłuszczowe omega-3 w postaci kapsułek miękkich.

Omega 3 – produkt zawierający kwasy tłuszczowe omega-3 w postaci kapsułek miękkich. Wysokogatunkowy olej z ryb, standaryzowany na 18% kwasu EPA i 12% kwasu DHA, uzupełniający dietę w nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) i witaminę E. Kwasy EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie). Kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz prawidłowego widzenia (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie).
Zalecane spożycie: pożywać 2 kapsułki 2 razy dziennie.
Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Osoby chore na hemofilię, przyjmujące leki przeciwzakrzepowe, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkowany w zakładzie gdzie przetwarzane są produkty zawierające mleko, soję, jaja oraz orzechy.
Informacja żywieniowa.

Porcja: (w zależności od masy ciała)
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Zawartość w 2 kapsułki 4 kapsułki
Witamina E 10 mg α-TE
(83% RWS*)
20 mg α-TE
(167% RWS*)
Olej z ryb (Standardized to 18% EPA and 12% DHA) 2000 mg 4000 mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA) 360 mg 720 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 240 mg 480 mg

**%RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: olej rybi (źródło kwasów omega-3), składniki otoczki [żelatyna, woda oczyszczona, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol)], witamina E (DL-alfa-tokoferol).

 

Opakowanie: 120 kapsułek.