Masa, Siła, Spalanie, Wytrzymałość

LevroHiPro

Wysokobiałkowy shot proteinowy na bazie 3 hydrolizowanych białek

Recommended for:

Produkt rekomendowany jest do stosowania przed oraz w trakcie treningu dla osób które szukają dobrego źródła białka w wygodnej formie.

  • Wysoka zawartość białka
  • Bez cukru
  • Bez tłuszczu

LevroHiPro to shot białkowy na bazie 3 hydrolizowanych białek pochodzących z:

  • hydrolizowany izolat białka wołowego
  • zhydrolizowana kazeina PeptoPro® oraz
  • hydrolizowany izolat białka serwatkowego Optipep®.

LevroHiPro charakteryzuje się wysoką zawartością białka, które wspiera rozwój masy mięśniowej. Wygodna forma shota sprawia, że można go mieć zawsze przy sobie. Każda ampułka dostarcza aż 25 g białka, a jednocześnie produkt nie zawiera cukru oraz tłuszczu, dzięki czemu może być idealnym wyborem dla osób na diecie redukcyjnej oraz dla wszystkich, którym zależy na budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.

Optipep®
Optipep® to wstępnie strawiony enzymatycznie izolat białek serwatki w formie dwu i tri-peptydów, zawierający białko w ilości 90 g na 100 g. Hydroliza izolatu białek serwatki polega na wstępnym trawieniu wyizolowanego białka, które nie wymaga już „cięcia” go na wolne aminokwasy przez nasz organizm, aby mogły zostać przyswojone. Optipep®  wraz z izolatem serwatki posiada najszybszą wchłanialność ze wszystkich, dostępnych na rynku frakcji białkowych. WPH cechuje też wysoka zwartość niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych BCAA, ok. 20 g w 100 g produktu. Jak wskazują badania naukowe Optipep® oprócz natychmiastowej wchłanialności (już w 10 min po spożyciu pojawią się aminokwasy w krwiobiegu) wzmaga odpowiedź insulinową organizmu, co może zostać wykorzystane celem transportu innych składników aktywnych do mięśni. Wzmożona odpowiedź insulinowa po spożyciu Optipep® wspomaga w sposób zdecydowany tempo regeneracji z uwagi na korelację wpływu insuliny na szybką odbudowę glikogenu mięśniowego, przy współistniejącej odpowiedniej dawce węglowodanów. W stosunku do zwykłej serwatki, poziomy insuliny w krwiobiegu na przestrzeni 3 godzin po spożyciu Optipep®, jest do 43% wyższy. Pozwala to na polepszenie wchłanialności samego hydrolizatu jak i innych składników aktywnych, jakich w tym czasie dostarczymy organizmowi. Co to oznacza? Więcej budulca oraz składników aktywnych takich jak np. kreatyna (jeśli jesteś w trakcie cyklu), węglowodanów trafi do Twoich mięśni! Z uwagi na to, frakcja ta polecana jest szczególnie dla diabetyków, oczywiście po uprzednim kontakcie z lekarzem. Najistotniejszą jednak cechą hydrolizatu z izolatu białek serwatki jakiem jest Optipep® jest jego najszybsza wchłanialność i najwyższa biodostępność. Frakcja ta, nadaje się najlepiej do spożycia rano na czczo oraz zaraz po treningu, gdzie szybka resynteza białka jest najistotniejszym celem natychmiastowej minimalizacji stanu katabolicznego.

PeptoPro®
PeptoPro® to opatentowana forma hydrolizowanej kazeiny z mleka. Obecnie jedna z najnowocześniejszych frakcji białkowych na rynku suplementów, charakteryzująca się bardzo wysoką jakością, szybką absorpcją oraz aminogramem typowym dla kazeiny. PeptoPro® jest opatentowaną i zastrzeżoną formułą, w której zastosowano enzymy, dzięki którym pozbawiono produkt kwaśnego smaku charakterystycznego dla produktów zhydrolizowanych. Pozwala to na produkcję białek o bardzo dobrym smaku. Dodatkowo za sprawą enzymatycznej hydrolizy otrzymano produkt, o bardzo wysokim stopniu hydrolizy, który zawiera di-, tripeptydy, który dodatkowo pozbawiony jest laktozy i tłuszczów a jednocześnie jest bardzo dobrze rozpuszczalny, nawet w zimnej wodzie. Di i tripeptydy, ze względu na swoją niskocząsteczkową strukturę mogą być szybko wchłaniane i bezpośrednio dostarczane do pracujących mięśni już w kilka minut po spożyciu. Jeśli chodzi o czas wchłaniania, wspomaga izolat oraz hydrolizat serwatki, oferując nieco inny bilans aminokwasowy.

 

LevroHiPro Shot można polecić w połączeniu z następującymi produktami:

LevroHiPro + LevroArmour + LevroCrea + LevroPump + LevroIsoWhey

Połączenie tych wszystkich produktów to kompleksowe rozwiązanie w cyklu budowy siły i masy mięśniową u sportowców wszystkich dyscyplin sportowych a szczególnie sportów siłowych oraz siłowo – wytrzymałościowych.

Pobierz

Pić jedną porcję (120 ml) przed i/lub w trakcie treningu. Przed użyciem wstrząsnąć. Powstawanie osadów jest procesem naturalnym i nie wpływa negatywnie na jakość produktu.

Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.

Porcja: 1 ampułka (120 ml)

Ilość porcji w opakowaniu display-box: 12

Wartość odżywcza w: 100 ml 120 ml
Wartość energetyczna 357 kJ / 84 kcal 425 kJ / 100 kcal
Tłuszcz 0 g 0 g
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g 0 g
Węglowodany 0 g 0 g
  w tym cukry 0 g 0 g
Błonnik 0 g 0 g
Białko 21 g 25 g
Sól 0,2 g 0,24 g


Składniki:
woda, kompleks białkowy (hydrolizowany izolat białka wołowego, zhydrolizowana kazeina PeptoPro® (z mleka), hydrolizowany izolat białka serwatkowego Optipep® (z mleka)), kwas (kwas cytrynowy), stabilizator (guma arabska)4, aromat, stabilizator E4554, barwniki (E102*, E104*)4, regulator kwasowości (cytrynian potasu), substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy).

Dotyczy tylko smaku: malina1, wiśnia2, poncz owocowy3, ananas4

Uwagi: Zawiera substancje słodzące. Zawiera składniki mleka. Zawiera barwniki (*), które mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.