Masa, Siła, Wytrzymałość

SupremeBar

Baton o wysokiej zawartości białka

Recommended for:

Kup Supreme Bar 80 gkoszyk

LevroSupremeBar to połączenie wysokiej zawartości białka wraz z wysokiej jakości węglowodanami. Każdy baton LevroSupremeBar dostarcza aż 25 g* białka oraz 32 g węglowodanów. Produkt może być wykorzystany zarówno podczas wysiłku fizycznego, jak i po jego zakończeniu. Białko zawarte w LevroSupremeBar zapewnia tkance mięśniowej odpowiednią ilość materiału budulcowego, przyczyniając się do wzrostu i rozbudowy masy mięśniowej.

  • Bogaty w pełnowartościowe białko
  • Wyśmienite smaki
  • Szybkie dostarczenie składników odżywczych w dowolnej chwili
  • Idealna przekąska dla każdego

Baton jest dostępny w 3 doskonałych smakach: karmelowym z orzeszkami ziemnymi w polewie z mlecznej czekolady, karmelowym z orzeszkami ziemnymi w polewie z białej czekolady oraz waniliowym w białej czekoladzie.

LevroSupremeBar to produkt dla wszystkich osób poszukujących smacznej i zdrowej przekąski dostarczającej najwyższej jakości białka i węglowodany. Stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich osób aktywnych fizycznie i umysłowo, którzy poszukują przekąski optymalnie wspomagającej organizm w okresie intensywnej pracy.

*Dotyczy tylko smaku: karmel z orzeszkami ziemnymi w polewie z mlecznej czekolady, karmel z orzeszkami ziemnymi w polewie z białej czekolady.